Voodi Gella 140x200 cm hall kask

Tootekood
525714
192,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 1 tk
Toote mõõdud:
Laius: 156 cm Kõrgus: 93 cm Sügavus: 206 cm
Kaasaegne halli värvi toonitud kasest voodi madratsile mõõdus 140x200 cm. Voodi on valmistatud puitlaastplaadist ja jalad MDFist, voodipõhja kinnituskohad metallist. Voodi servad on kaetud SBS töötlusega ning on põrutuskindlad. Voodipõhi ei kuulu komplekti. Voodile sobib raamiga voodipõhi, tellida vastavalt suurusele kodulehe valikust 140x200 cm ja madrats mõõdus 140x200 cm.

Materjal: puitlaastplaat, MDF, metall
Värv: hall, kask
Tootesari: Gella