Voodi+lisavoodi Rodan 90x200 cm must

Tootekood
512972
Special Price 209,00 € Regular Price 299,00 €
Hinnavõit 90,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 3 tk
Toote mõõdud:
Laius: 102 cm Kõrgus: 102 cm Sügavus: 221 cm
Rodan voodi koosneb kahest 90x200 mõõdus voodist, millest üks käib alusraamiga teise alla, seega on praktiline lahendus laste või noortetuppa. Lisavoodil on plastikust valget värvi rattad, mis muudavad voodi liigutamise väga lihtsaks.Lisavoodit saab voodi alt välja tõmmata mõlemalt poolt ning samuti saab seda kasutada mujal. Voodi on valmistataud mööbliplaadist ning kaetud matt musta värvi kunstnahaga. Voodi peats on polsterdatud ning kaetud kunstnahaga. Peatsi tagus ei ole kunstnahaga kaetud. Voodilipid kuuluvad komplekti. Maksimaalne kandevõime 80 kg.

NB! Pildil olevad madratsid ei kuulu komplekti. Valige sobivad madratsid mõõdus 90x200 cm ning maksimaalse kõrgusega 10-18 cm.

Materjal: mööbliplaat, plastik
Kangas: kunstnahk
Värv: matt must
Tootesari: Rodan
-30%