Voodi London 90x200 cm antratsiit/pöök

Tootekood
99969
275,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 2-3 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 97.5 cm Kõrgus: 76 cm Sügavus: 205 cm
Voodi London võlub oma njõulise tooni ning kerge disainiga. Loodusliku ilmet lisavad voodile pöögi puidust detailid, mis annavad voodile iseloomu. Tänu tema klassikalisele stiilile, on voodit lihtne sobitada ka teiste mööbliesemetega, luues tervikliku noorte magamistoa lahenduse.

Voodi on valmistatud kvaliteetsest mööbliplaadist. Voodil on äärtes pöögi puidust detailid. Madrats ning raamiga voodipõhi ei kuulu komplekti, valige sobivad mõõdus 90x200 cm. Voodi maksimaalne kandevõime on kuni 75 kg. Voodile saab osta eraldi juude ka sama sarja voodialusesahtli/lisavoodi.

Tervikliku mööblilahenduse loomiseks saab kombineerida erinevaid London sarja tooteid.

Materjal: mööbliplaat
Värv: antratsiit, pöök
Tootesari: London