Voodi Magnus 160x200 cm valge peits

Tootekood
525234
165,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 167 cm Kõrgus: 81 cm Sügavus: 208 cm
Voodi Magnus võlub oma maalähedase ning hubase valge värviga. Voodi klassikaline disain ja puidu valge toon moodustavad koos harmoonilise kombinatsiooni, mis toob mõnusat kontrasti pea igasse magamistuppa.

Voodi on viimistletud valge vahalakiga. Voodiga on komplektis põhi, mis on tugevatest puitlippidest. Madrats ei kuulu komplekti. Telli sobiv 140x200 cm mõõdus madrats. Peatsi kõrgus 81. Jalutsi kõrgus 52.

Materjal: täispuit
Viimsitlus: valge peits