Voodi Miapiace 90x200 cm

Tootekood
522116
219,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 5 tk
Toote mõõdud:
Laius: 206 cm Kõrgus: 87 cm Sügavus: 96.4 cm
Voodi Miapiace esindab minimalistliku ning tagasihoidliku stiili. Kerge betoon hall toon ning maitsekas disain- nende kahe kooslus toob ruumi omapära ning mõjub lõõgastavalt. Voodion lisaks oma praktilisusele ka väga trendikas sisustuslement ning sobib pea igasse interjööri.

Voodi Miapiace valmistatud vastupidavast mööbliplaadist. Voodi on viimistletud betoonhalli tooni ning valge kõrgläikega. Voodil on komplektis kaks voodialust sahtlit. Madrats ei kuulu komplekti, valige sobiv madrats suuruses 90x200 cm. Voodipõhi ei kuulu komplekti, valige sobiv raamiga voodipõhi mõõdus 90x200 cm. Voodi maksimaalne kandevõime on 72 kg.

Materjal: mööbliplaat
Viimistlus: hall, valge kõrgläige
Tootesari: Mipiace
Sama sarja tooted