Voodi Paris laiendatav 80x200 cm

Tootekood
97878
Special Price 299,00 € Regular Price 498,00 €
Hinnavõit 199,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 11 tk
Toote mõõdud:
Laius: 216.2 cm Kõrgus: 82.2 cm Sügavus: 93.7 cm
Voodi Paris võlub oma kerge ning romantilise stiiliga. Tagasihoidlikult maitsekas disain ning valge toon- nende kahe kooslus toob ruumi iseloomu ja mõjub elegantselt. Voodile annavad lõpliku aktsenti tema minimalistlikud käepidemed. Voodi Paris loob luksusliku atmosfääri nii kaasaegsesse kui ka traditsioonilisse ruumi.

Voodi Paris on valmistatud kvaliteetsest valget värvi mööbliplaadist. Voodi on äärmiselt praktiline, kuna on mugavalt välja tõmmatav, seega saab voodi muuta laiemaks. Laiendatav osa liigub mugavalt ratastel. Voodil on lisaks kaks sahtlit, kus mugav erinevadi esemeid hoiustada. Voodipõhjad kuuluvad komplekti.

Materjal: mööbliplaat
Viimistlus: valge
Tootesari: Paris

Paris sarjast leiab veel samas stiilis tooteid magamis-, elu- ja söögituppa. Saadaval on erinevad viimistlused.
-40%
Sama sarja tooted