Voodi Passacor 160x200 cm

Tootekood
527390
355,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 7 tk
Toote mõõdud:
Laius: 186.4 cm Kõrgus: 41.5 cm Sügavus: 220.02 cm
Voodi Passacor võlub oma betooni ja valge värviga ning lisab ruumi elegantsust ning visuaalset põnevust. Voodi kaasaegne disain ning väljapeetud toon moodustavad koos silmapaistva kombinatsiooni, mis toob mõnusat kontrasti pea igasse interjööri. Lõõgastav valge koos betoonahalliga on maitsekalt väljapeetud ning toob esile puhta ilme, mis on visuaalselt kaunis.

Voodi on valmistatud kvaliteetsest mööbliplaadist ning viimistletud valge ja betoonhalli tooniga. Komplekti ei kuulu madrats ega raamiga voodipõhi, valige sobivad suurusega 160x200. Voodiga kaasas on neli voodialust sahtlit. Voodipeatsi kõrgus on 95,6 cm.

Materjal: mööbliplaat
Viimistlus: valge, betoonhall