Voodi Pino 90x200 cm

Tootekood
512729
165,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 2-3 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 98.5 cm Kõrgus: 63 cm Sügavus: 209.3 cm
Lihtne, kuid stiilne voodi mõjub kergelt ning maalähedaselt. Lastevoodi on valmistatud vastupidavast männipuidust ning on ajatu disainiga, mistõttu leiab pikka kasutust nii lastetoas kui ka külalistetoas. Voodi on pretensioonitu stiiliga ning teda on kerge sobitada eluruumi muu mööbli ja sisustuselementidega. Voodi sobib nii trendikasse linnakorterisse kui ka hubasesse maakoju.
Voodipõhi kuulub komplekti.

Materjal: männipuit
Viimistlus: lakitud
Tootesari: Pino
Sama sarja tooted