Voodi Pino 90x200 cm

Tootekood
66754
289,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 2-3 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 98.5 cm Kõrgus: 113 cm Sügavus: 209.3 cm
Poolkõrge voodi Pino on Põhjamaise disainiga ning on sobiv igasse interööri. Voodi hele toon võimaldab voodit sobitada magamistoa muu mööblieseme ning sisustuselementidega, luues ruumis lapsemeelse ning avara üldmulje. Voodi on poolkõrge, mistõttu on lapsel tore voodi mängida ning toimetada.
Valge viimistlusega voodi on valmistatud vastupidavast männipuidust, mis tagab toote pika eluea.
Voodipõhi kuulub komplekti.
Pildil olev madrats ei kuulu komplekti, valige sobiv madrats mõõdus 90x200 cm.

Materjal: männipuit
Viimistlus: valge
Tootesari: Pino
Sama sarja tooted