Voodi Stage 80x200 cm hall

Tootekood
99821
519,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Kaasaegne voodi Stage paistab silma omapärase disaini ning mugavusega. Voodi kaasaegne toon ning praktilisus- see kooslus sobib hästi nii laste kui ka noorte tuppa. Maitsekat nooti lisavad sahtlitel olevad nahast käepidemed, mis toovad halli tooni hästi esile. Voodit on lihtne sobitada ka teiste mööbliesemetega, luues ruumi originaalse ning tervikliku mööblilahenduse.

Voodi Stage on valmistatud halli viimistlusega FSC sertifitseeritud männipuidust. Voodi on ainulaase kujundusega. Voodile saab mugavalt trepi astmelt, mille kõrval on ka kaks sahtlit. Sahtlitel on nahast käepidemed ning need liiguvad ratastel. Sahtli mõõdud on 64x43x24 cm. Magamis osa kõrval on mugav lisaruum laiusega 18 cm, mida saab kasutada öökapina. Mõlema trepi astme kõrgus on 18 cm. Voodile sobivad madrats ning lippidega voodipõhi mõõdus 80x200 cm, ei kuulu komplekti.

Tervikliku noortetoa mööblilahenduse loomiseks saab kombineerida erinevaid Stage sarja tooteid.

Materjal: täispuit
Värv: hall
Tootesari: Stage
Sama sarja tooted