Voodipeats kontinentaalvoodile Lux 180 cm

Tootekood
514719
140,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Palun vali toote omadused Näita kõiki
Tarneaeg: 4-6 nädalat
Toote mõõdud:
Laius: 182 cm Kõrgus: 106 cm Sügavus: 7 cm
Voodipeats sobib 180 cm laiusele luksuslikule kontinentaalvoodile Lux. Voodiots on võimalik valida endale meelepärase mööblikangaga. Peatsi tagumine pool on kaetud musta värvi kiudkangaga. Peatsi kinnitamiseks alusraami külge on kaasas riputusplaadid ja kinnitusvahendid. Peats toetub põrandale.

materjal: puit, puitkiudplaat, poroloon
viimistlus: mööblikangas
NB! Pildil olevad padjad ei kuulu komplekti