Võrevoodi Ludo hall 60x120 cm

Tootekood
523646
120,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 650 cm Kõrgus: 810 cm Sügavus: 1240 cm
Võrevoodi on disainilt kaasaegne ning teda on kerge teiste mööbliesemetega sobitada. Voodi mõjub oma halli tooniga kergelt ning loob magamistoas mõnusa ning hubase atmosfääri.

Võrevoodi on valmistatud pöögipuust, mis on lvärvitud halliks. Voodi on mõõdus 60x120 cm ning voodipõhja kõrgust saab reguleerida kolmele erinevale kõrgusele.

Materjal: pöögipuu
Viimistlus: värvitud halliks
Tootesari Ludo