Diivan Statement tumeroheline

Tootekood
527948
1 159,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 2-3 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 230 cm Kõrgus: 77 cm Sügavus: 93 cm
Diivan Statement võlub oma jõulise ning luksusliku värviga ning lisab ruumi elegantsust ning visuaalset põnevust. Diivani haarav disain ning musta tooni lakitud jalad moodustavad koos silmapaistva koosluse, mis toob maitsekat kontrasti pea igasse interjööri.

Diivani karkass on valmistatud puidust ja vineerist. Istumismugavuse tagab sik-sak vedrustus, mis kaetud HR-porolooniga. Diivani istumiskõrgus on 46 cm, istumissügavus 62 cm ja istumislaius 195 cm. Seljatoe kõrgus istmest mõõdetuna on 38 cm. Jalgade kõrgus on 15 cm ja need on valmistatud mustast lakitud kasest. Diivani kangas on sametist Martindale on 100 000.

Materjal: puit, vineer, poroloon
Kangas: tumeroheline samet Martindale 100 000
Värv: tumeroheline
Sama sarja tooted