E-poe klienditeenindus: +372 614 0207 E-R 9-17 Müügisaal ja laod on avatud E-L 10-20, P 10-19
Kontaktid

Tarneaeg ja transport

Anname endast parima, et teie tellitud mööbel jõuaks teieni õigeaegselt. Tarneajaga toodete puhul, lisandub toote tarneajale kulleri transpordi aeg (nt kui toote tarneaeg on 1-2 nädalat, siis see tähendab, et kaup jõuab Aatriumi lattu selle aja sees. millele lisandub veel kulleri veo aeg). Kui olete ühe tellimusega tellinud erineva tarneajaga tooteid, siis Tellimuse kättetoimetamise aeg arvestatakse kõige pikema tarneajaga toote järgi.

Transpordime kaupa Eesti piires, k.a väikesaared (nende puhul on tarneaeg pikem ning toimetab need kliendini Omniva kuller).

Kauba kohale toimetamiseks saad valida Sulle sobilikuma viisi järgnevatest valikutest. 

"KIIRELT KÄTTE"

Wolt platvormilt saab tellida meie kodukaupade valikust väikeseid tooteid või kingitusi.

"Kohaletoimetamine kliendi juurde"

Valinud selle viisi, toimetab Aatrium Sisustuskaubamaja AS kauba Teile koju esikusse, tellimusel märgitud aadressile.

Enne kauba väljasaatmist võtab kullerfirma Teiega ühendust ja lepitakse kokku täpne kohaletoimetamise aeg. Kauba kättetoimetamine toimub kui Aatrium Sisustuskaubamaja AS kontole on kantud kogu Tellimuse järgi tasumisele kuuluv summa. 

NB! Kogu Eestis tuuakse kaup Teile eramaja, paarismaja või korrusmaja korteri esikusse kokkulepitud ajal, korrusmajades tuuakse kaup kliendi korteri esikusse, sõltumata korrusest.

NB! Suuregabariidilise mööbli sissetoomise võimalikkuse eest vastutab klient. Vajadusel võib lisanduda montaaži hind.

NB! Juhul kui tellitud kaupa ei õnnestu kliendile kätte toimetada kliendist tulenevatel asjaoludel (nt klient ei viibinud kulleriga kokkulepitud ajavahemikul kodus) siis tuleb kliendil iga järgmise kättetoimetamise eest uuesti tasuda vastavalt Aatriumi transpordihinnakirjale. Uue transpordiarve esitab kullerfirma.

Küsimuste korral võta palun ühendust e-pood@aatrium.ee või telefonil: 506 2869

Hinnakiri piirkonniti: 

  1. Tallinna linn ja Harjumaa 39€
  2. Tartu ja Pärnu linn 39€
  3. Raplamaa, Läänemaa, Järvamaa, Lääne-Virumaa, Tartumaa, Pärnumaa 49€
  4. Ida-Virumaa, Jõgevamaa, Viljandimaa, Saaremaa 62€
  5. Valgamaa, Põlvamaa, Võrumaa, Hiiumaa 75€
Suuremate koguste puhul võib transpordi hind muutuda (nt. 5 kontinentaalvoodit, 3 diivanit vms).

"ISE JÄRGI" - tellitud kaubad saate kätte otse meie ladudest, mis asuvad aadressil Pärnu mnt 232/9 ja Pärnu mnt 234/238, Tallinn (Järve Keskuses). Teatame Teile aja, millal võite tellitud kaubale järele tulla.

"SMARTPOST PAKIAUTOMAAT" - ostukorvis on ainult kodukaubad ehk pakiautomaadi mõõdulised tooted. Hind on üle-Eesti fikseeritud 3.90 €. Valinud selle viisi, toimetab Smartpost pakiautomaati kuni 3 tööpäeva jooksul kohale. Enne kauba väljasaatmist saadetakse telefoni teel teavitus ja pakiautomaadi kood. Kauba kättetoimetamist ei toimu enne, kui Aatrium Sisustuskaubamaja AS kontole on kantud kogu Tellimuse järgi tasumisele kuuluv summa, sh. transport.

"SMARTPOSTI KULLER" - kui ostukorvis on ainult kodukaubad või muud väikesemõõdulised tooted. Hind on üle-Eesti fikseeritud 12 €. Valinud selle viisi, toimetab Smartposti kuller kauba otse Teie koju, tellimusel märgitud aadressile, kuni 3 tööpäeva jooksul kohale. Itella kulleri õhtuseid vedusi tehakse vaid Tallinna klientidele. Väljapool Tallinnat kliendid saavad E-R kuni 17. Kokkuleppeliselt saab eraldi nv kokku leppida.Enne kauba väljasaatmist võetakse Teiega kindlasti eelnevalt telefoni teel ühendust.

NB! Kauba kättetoimetamist ei toimu enne, kui Aatrium Sisustuskaubamaja AS kontole on kantud kogu Tellimuse järgi tasumisele kuuluv summa, sh. transport.