E-poe klienditeenindus: +372 614 0207 E-R 9-17 Müügisaal ja laod on avatud E-L 10-20, P 10-19
Kontaktid

Kinkekaartide üldtingimused

1. Kinkekaardid jagunevad e-kinkekaartideks ja paberalusel kinkekaartideks. Kinkekaarte saab osta ja kasutada e-poes ja sisustuskaubamajas.

2. Kinkekaart kehtib maksevahendina vastavalt kaardi väärtuse summale. Kinkekaardi summat ei pea korraga ära kasutama, vaid seda saab kasutada mitmes osas.

3. Kinkekaardid kehtivad 12 kuud alates ostmise päevast. Pärast kinkekaardi kehtivusaja lõppemist suletakse maksevõimalus ja kinkekaardil olevat kasutamata summat enam kasutada ei saa ning see ei kuulu tagastamisele.

4. Kinkekaarti ei vahetata rahaks. 

5. Kinkekaardi eest ei ole võimalik osta teist kinkekaarti.

6. Kui kinkekaardiga ost mõnel tehnilisel põhjusel ebaõnnestub, siis aktiveerub kaardi kood uuesti hiljemalt järgmiseks päevaks. Probleemide või küsimuste korral kirjutage aadressil e-pood@aatrium.ee

7. Kui kinkekaardiga ostu sooritades kaup tagastatakse, kantakse tagastatava toote summa väärtuses raha kinkekaardile tagasi (ka aegunud kinkekaardile).

8. Kinkekaarti ei saa osta, kui makseviis on Järelmaks.

9. Kinkekaardi kohale toimetamine

    9.1. E-kinkekaardi kinkekaardi kood edastatakse peale arve tasumist kliendi poolt sisestatud „saaja“ e-posti aadressile.

    9.2. Paber alusel kinkekaart toimetatakse kohale Eesti Posti tähitud kirjana. Paber alusel kinkekaardi ostu puhul lisandub postikulu 3,50 EUR.