Innovation diivanvoodi Cubed käetugedega 160 roheline

Tootekood
94953
Special Price 1 496,80 € Regular Price 1 871,00 €
Hinnavõit 374,20 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 3-4 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 174 cm Kõrgus: 77 cm Sügavus: 103 cm
Muljetavaldav diivanvoodi Cubed võlub oma suurepärase stiilsusega. Luksuslikule kangale lisavad hubast nooti mugavad käetoed- see kooslus loob ruumi rikkaliku olustiku. Lisaks oma suurepärasele funktsionaalsusele on maitsekas diivanvoodi ka võimas pilgupüüdja. Sobitades diivanvoodit erinevate disainelementidega, loote unikaalse sisekujunduse, säästes lisaks ka väärtuslikku ruumi.

Diivanvoodi raam ning jalad on valmistatud metallist. Istumismugavuse tagab kvaliteetne no-zag vedrustus. Diivanvoodi käib lihtsalt ning mugavalt lahti, magamisosa mõõdud on 160x200x36 cm. Istumiskõrgus on 44 cm, istumissügavus 51 cm. Seljatoe laius on 160 cm. Martindale on 100 000. Patjade täide on 100% kiudtäide, padja mõõdud 75x20x40 cm. Käetugede kõrgus on 64 cm. Maksimaalne kandevõime 330 kg. Madratsi all on ka pesukast, kus mugavalt tekstiile hoiustada.

Materjal: metall
Värv: K518 green elegance
Iste: no-zag vedrustus
Kangas: kangas
-20%
Sama sarja tooted