Innovation diivanvoodi Ghia must

Tootekood
99269
1 094,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 210 cm Kõrgus: 83 cm Sügavus: 93 cm
Eksklusiivne diivanvoodi Ghia on kaasaegne mööbliese, mille disain on inspireeritud geomeetriast. Diivanvoodi stiil ning jõuline toon moodustavad rikkaliku koosluse, mis mõjub unikaalselt pea igas ruumis. Diivanit täiustavad ideaalselt tema tumedad jalad, mis on mõnusaks aktsendiks. Luksuslik diivanvoodi on lisaks oma praktilisusele ka äärmiselt silmapaistev disainelement.

Diivanvoodi raam ning jaladon valmistatud metallist. Istumismugavuse tagab kvaliteetne pocket-spring vedrustus. Diivani istumiskõrgus on 37 cm, istumissügavus 54 cm ning istumislaius 210 cm. Diivani küljed käivad lamavasse asendisse, nii saab kasutada seda voodina 80x200 cm.

Materjal: metall
Värv: must K550
Iste: pocket-spring vedrustus
Kangas: kunstnahk