Innovation diivanvoodi Long Horn käetugedega

Tootekood
515181
2 745,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

Tarneaeg: 2-3 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 210 cm Kõrgus: 79 cm Sügavus: 140 cm
Diivanvoodi Long Horn mõjub oma elegantse tagasihoidlikkusega haaravalt ja pilkupüüdvalt. Selle diivani graniithalli kangast täiustavad pähklitooni käetoed - need kaks materjali loovad üheskoos suurepärase põhjamaise koosluse, mis rõhutab kergust ja malbust. Loodusesse sulanduva välimusega diivan on oma olemuselt ehe ning ühtlasi ka ajas kestev - seda nii materjalilt kui ka välisilmelt.

Diivani karkass on valmistatud metallist, pähklitooni käetoed painutatud vineerist. Diivanil on kaks ratast kergeks liigutamiseks ning kaks roostevabast terasest jalga kõrgusega 12 cm. Seljatuge saab reguleerida kolme asendisse (45-kraadine nurk, 49-kraadine nurk ja lamav asend). Istumismugavuse tagab taskustatud vedrustus, pehmenduseks on kvaliteetne poroloon. Magamisaseme mõõdud on 140x210 cm. Istumiskõrgus on 37 cm ning istumissügavus 73 cm. Komplekti kuuluvad kaks halli patja.

Materjal: metall, painutatud vineer
Värv: hall
Iste: poroloon, taskustatud vedrustus (pocket)
Kangas: 100% polüester

Toode ei ole mõeldud kasutamiseks igapäevase magamisasemena. Diivanvoodi sobib Long Horn tugitooliga ning kokku saab moodustada nurgadiivani.
Sama sarja tooted