Innovation tugitool Splitback Eik

Tootekood
515368
730,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 90 cm Kõrgus: 80 cm Sügavus: 95 cm
Tugitool Splitback Eik mõjub oma elegantse tagasihoidlikkusega haaravalt ja pilkupüüdvalt. Selle tugitooli halli kangast täiustavad tammepuidust jalad - need kaks materjali loovad üheskoos suurepärase õhulise koosluse, mis rõhutab kergust ja malbust. Loodusesse sulanduva välimusega tugitool on oma olemuselt ehe ning ühtlasi ka ajas kestev - seda nii materjalilt kui ka välisilmelt.

Tugitooli karkass on valmistatud metallist ning jalad lakitud tammepuidust. Istumismugavuse tagab kvaliteetne taskustatud vedrustus, pehmenduseks on poroloon ja tehiskiud (fiberfill). Tugitooli seljatuge saab reguleerida kolme asendisse (püstine-kokkupandud, poollamav ja lamav). Lamavas asendis on tugitooli mõõdud 90x115 cm. Istumiskõrgus on 38 cm.

Materjal: metall, tammepuit
Viimistlus: lakitud
Värv: hall
Iste: poroloon, taskustatud vedrustus (pocket), tehiskiud (fiberfill)
Kangas: 100% polüester (Mixed Dance Grey 521)

Tervikliku mööblilahenduse loomiseks saab tugitooli Splitback Eik kombineerida sama sarja diivanvoodiga ning kokku saab moodustada nurgadiivani. Saadaval ka teistes värvitoonides.