Kattemadrats Hemera 180x200 cm

Tootekood
526847
364,50 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 2-4 nädalat
Toote mõõdud:
Laius: 200 cm Kõrgus: 9 cm Sügavus: 200 cm
Kvaliteetne ning vastupidav kattemadrats Hemera on pehme ning mugav. Kattemadratsi sisuks on ülipehme hyper soft poroloon, seega sobib toode ideaalselt neile, kes soovivad magada pehmel pinnal. Kattemadrats on kaetud tepitud puuvillaseguse kangaga ning töödeldud Silver Protectiga.

Kangas: puuvillasegune kangas, Silver Protect töötlusega
Sisu: HS poroloon tihedusega 45 kg/m3 8 cm
Tootesari: Hemera

Hooldus: kattemadratsi kott on eemaldatav ja pestav.

NB!Toodet saab tellida tepitud- või ringlukuga kotiga. Ringlukk võimaldab koti eraldada kaheks osaks ja eraldi hooldada. Toote paksus tepitud kotiga 9 cm ning ringlukuga tootel 8 cm. Palume märkida kommentaari reale, millist täpsemalt soovite.