Lauavalgusti Puls

Tootekood
526797
165,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 2-8 nädalat
Toote mõõdud:
Laius: 20 cm Kõrgus: 49 cm Sügavus: 16.5 cm
Modernne minimalistliku ja geomeetrilise kujundusega kuld-valge viimistlusega laualamp, mis sobib kontorilaua töövalgustuseks, riiulil või aknalaua kaunistuseks. Laualambi kuppel on liigendatud ja vabalt juhitav, nii et valgust saab suunata vastavalt vajadusele. Sisse-väljalülistamise nupp on kuplisse integreeritud, nii et valgustit on lihtne sisse ja välja lülitada.

Metallist valmistatud kuldse ja valge viimistlusega laualamp. Lambi kõrgus on 49 cm, sügavus 16,5 cm ja laius 20 cm. Lambipirn ei kuulu komplekti.

Materjal: metall
Viimistlus: valge, kuldne
Sokkel: GU10
Maksimaalne võimsus: 1x40W
Toitepinge: 230V, IP20
Sari: Puls