Majavoodi House 90x200 cm

Tootekood
96193
445,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 2-3 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 214 cm Kõrgus: 158 cm Sügavus: 105.3 cm
Majavoodi House toob lastetuppa omapära ja hubasust ning on iga lapse unistus. Neutraalne valge toon ning puhtad jooned loovad malbe ning hubase atmosfääri. Voodi mänguline disain paneb tööle lapse fantaasia ning toob rõõmu igale lapsele.Tänu lihtsale disainile on voodit lihtne sobitada ka teiste mööbliesemetega, luues lastetuppa tervikliku mööblilahenduse. Lisa voodile erinevaid kaunistusi või valgusteid, mis annab voodile koheselt iseloomu.

Lastevoodi on valmistatud kvaliteetsest mööbliplaadist ja männipuidust ning viimistletud valge värviga. Voodipõhi ei kuulu komplekti. Madrats ei kuulu komplekti. Voodile sobib madrats 90x200 cm.Voodile annab aktsenti tema katusel olev avatud aken. Voodi sobib lastele alates neljandast eluaastast.Maksimaalne kandevõime 75kg.

Materjal: männipuit, mööbliplaat
Viimistlus: valge
Tootesari: House