E-poe klienditeenindus: +372 614 0207 E-R 9-17 Müügisaal ja laod on avatud E-L 10-20, P 10-19
Kontaktid

TOOTEKOOD: 528476

Diivan Statement must

1399
Järelmaksu kalkulaator
Tellides: 3-4 kuud
dimentions
  • Toote mõõdud:
    Laius: 230
    Kõrgus: 77
    Sügavus: 93
Diivan Statement võlub oma jõulise ning luksusliku värviga ning lisab ruumi elegantsust ning visuaalset põnevust. Diivani elegantne disain ning väljapeetud toon moodustavad koos silmapaistva koosluse, mis toob maitsekat kontrasti pea igasse interjööri.

Diivan Statement on polsterdatud musta seemisnahaga, mis on valmistatud taaskasutatud PET-pudelitest. Diivani istumismugavuse tagab sik-sak vedrustus ja sellele asetatud HR-poroloon. Diivani raam on valmistatud puidust. Statementi diivani istumiskõrgus on 46 cm, istumislaius 195 cm ja istme sügavus 62 cm. Seljatoe kõrgus istmelt alates on 38 cm. Jalgade kõrgus on 15 cm ja need on valmistatud mustast lakitud kasest.

Materjal: puit, sik-sak vedrustus, poroloon
Värv: must
Kangas: seemisnahk, mis on valmistatud taaskasutatud PET-pudelitest, Martindale 55 000

Hooldus
Vältige pehme mööbli kokkupuudet karedate rõivastega. Eemaldage tolm ja väike mustus tolmuimejaga madalaima seadistusega. Ärge kasutage agressiivseid detergente, mis võivad teie uut mööbliriiet kahjustada. Eemaldage plekid kohe pehme puuvillase lapiga ja õrna ringliikumisega, töötades välisservast sissepoole. Enne puhastus- ja hooldusvahendite kasutamist kontrollige alati nende kokkusobivust materjali varjatud osas.