E-poe klienditeenindus: +372 614 0207 E-R 9-17 Müügisaal ja laod on avatud E-L 10-20, P 10-19
Kontaktid

TOOTEKOOD: 535176

Voodi Brigitte 160x200 cm õlitatud tamm

801
Järelmaksu kalkulaator
Tellides: 1-2 nädalat
dimentions
  • Toote mõõdud:
    Laius: 171
    Kõrgus: 75
    Sügavus: 223
Tammepuidust mööbel on tänapäeval palju enamat kui lihtsalt üks vana ning ainult klassikalise sisekujundusega sobiv mööbel. Soojad tamme varjundid ning hubane olustik on ajas kestev ja naturaalsus on interjööris alati väga hinnatud. Ühendades looduslikku tamme tänapäevaste sisutuselementidega, sobitub see hästi erinevate interjööridega- justkui tükike loodust ruumis.

Voodi Brigitte on valmistatud kvaliteetsest tammepuidust, voodi on õlitatud. Tugevad okaspuidust põhjalipid kuuluvad komplekti (lippide paksus 15 mm, ühe lipi laius 68 mm). Madrats ei kuulu komplekti. Voodi jalutsi kõrgus 52 cm, kõrgus põrandast kuni küljelaua alumise seravani on 15,5 cm. Kuna naturaalne tammepuit on looduslik materjal, siis toote tegelik toon võib veidi erineda pildil olevast.

NB! Toode saadaval veel ka valge õli ning musta õli viimistlusega. Valge õliga õlitatud mõõbel 8% kallim, musta õliga 10%. Soovi korral palume pöörduda müügikonsultandi poole.

Materjal: tammepuit
Värv/viimistlus: õlitatud
Tootesari: Brigitte

Kuna puit on looduslik materjal, võib eri mööbliesemete vahel esineda kergeid toonierinevusi. Kui tooted on ostetud eri ajal, võivad neid olla mõjutanud eri keskkonnategurid ning esemed ei pruugi olla identse välimuse ja tooniga.
NB! Õlitatud tamm vajab regulaarset hooldust ehk uuesti õlitamist. Õlitatud puidust toodete hooldusjuhendi leiad: https://www.aatrium.ee/hooldusjuhendid