E-poe klienditeenindus: +372 614 0207 E-R 9-17 Müügisaal ja laod on avatud E-L 10-20, P 10-19
Kontaktid

TOOTEKOOD: 535210

Kummut Valencia õlitatud tamm

937
Järelmaksu kalkulaator
Tellides: 2-3 kuud
dimentions
  • Toote mõõdud:
    Laius: 96.4
    Kõrgus: 94
    Sügavus: 43
Tammepuidust mööbel on tänapäeval palju enamat kui lihtsalt üks vana ning ainult klassikalise sisekujundusega sobiv mööbel. Soojad tamme varjundid ning hubane olustik on ajas kestev ja naturaalsus on interjööris alati väga hinnatud. Ühendades looduslikku tamme tänapäevaste sisutuselementidega, sobitub see hästi erinevate interjööridega- justkui tükike loodust ruumis.

Kummut Valencia on valmistatud kvaliteetsest õlitatud tammepuidust. Sahtlid liiguvad tugevatel metallsiinidel. Sahtlipõhi on valmistatud tammevineerist. Kuna naturaalne tammepuit on looduslik materjal, siis toote tegelik toon võib veidi erineda pildil olevast. Komplekteerige kogu Valencia sari, et muuta oma magamistuba mõnusaks ning hubaseks.

NB! Toode saadaval veel ka valge õli ning musta õli viimistlusega. Valge õliga õlitatud mõõbel 8% kallim, musta õliga 10%. Soovi korral palume pöörduda müügikonsultandi poole.

Materjal: tammepuit
Värv/viimistlus: õlitatud
Tootesari: Valencia

Kuna puit on looduslik materjal, võib eri mööbliesemete vahel esineda kergeid toonierinevusi. Kui tooted on ostetud eri ajal, võivad neid olla mõjutanud eri keskkonnategurid ning esemed ei pruugi olla identse välimuse ja tooniga.
NB! Õlitatud tamm vajab regulaarset hooldust ehk uuesti õlitamist. Õlitatud puidust toodete hooldusjuhendi leiad: https://www.aatrium.ee/hooldusjuhendid