E-poe klienditeenindus: +372 614 0207 E-R 9-17 Müügisaal ja laod on avatud E-L 10-20, P 10-19
Kontaktid
-15%

TOOTEKOOD: 535245

Seinariiul Lausenne Lux õlitatud tamm

169.15
199
Järelmaksu kalkulaator
Tellides: 2-3 kuud
dimentions
  • Toote mõõdud:
    Laius: 140
    Kõrgus: 35
    Sügavus: 26
Jõulisus ning luksuslik soojus- need sõnad iseloomustavad elutoa sarja Lausenne Lux kõige paremini. Tammepuidust mööbel on tänapäeval palju enamat kui lihtsalt üks vana ning ainult klassikalise sisekujundusega sobiv mööbel. Soojad tamme varjundid ning hubane olustik on ajas kestev ja naturaalsus on interjööris alati väga hinnatud. Ühendades looduslikku tamme tänapäevaste sisutuselementidega, sobitub see hästi erinevate interjööridega- justkui tükike loodust sinu elutoas.

Seinariiul Lausenne on valmistatud kvaliteetsest tammepuidust ja on õlitatud. Seina kinnitustüübel ja kruvi tuleb osta vastavalt seina tüübile ise. Seinale riputamiseks kinnitused on küljes. Kuna naturaalne tammepuit on looduslik materjal, siis toote tegelik toon võib veidi erineda pildil olevast.

NB! Toode saadaval veel ka valge õli ning musta õli viimistlusega. Valge õliga õlitatud mõõbel 8% kallim, musta õliga 10%. Soovi korral palume pöörduda müügikonsultandi poole.

Materjal: tammepuit
Värv/viimistlus: õlitatud
Tootesari: Lausenne

Kuna puit on looduslik materjal, võib eri mööbliesemete vahel esineda kergeid toonierinevusi. Kui tooted on ostetud eri ajal, võivad neid olla mõjutanud eri keskkonnategurid ning esemed ei pruugi olla identse välimuse ja tooniga.
NB! Õlitatud tamm vajab regulaarset hooldust ehk uuesti õlitamist. Õlitatud puidust toodete hooldusjuhendi leiad: https://www.aatrium.ee/hooldusjuhendid