E-poe klienditeenindus: +372 614 0207 E-R 9-17 Müügisaal ja laod on avatud E-L 10-20, P 10-19
Kontaktid

TOOTEKOOD: 535300

Söögilaud Provence 90x180 cm õlitatud tamm

811
Järelmaksu kalkulaator
Tellides: 2-3 kuud
dimentions
  • Toote mõõdud:
    Laius: 90
    Kõrgus: 75
    Sügavus: 180
Söögilaud Provence võlub oma massiivsuse ning naturaalse välimusega. Tammepuidust mööbel on tänapäeval palju enamat kui lihtsalt üks vana ning ainult klassikalise sisekujundusega sobiv mööbel. Soojad tamme varjundid ning hubane olustik on ajas kestev ja naturaalsus on interjööris alati väga hinnatud. Ühendades looduslikku tamme tänapäevaste sisutuselementidega, sobitub see hästi erinevate interjööridega- justkui tükike loodust ruumis.

Söögilaud on valmistatud vastupidavast tammepuidust Kuna naturaalne tammepuit on looduslik materjal ja toote tegelik toon võib erineda pildil olevast. Lauajala paksus 15x15 cm. Lauaplaat lühike lamell.

Materjal: tammepuit
Värv/viimistlus: õlitatud
Tootesari: Provence

Kuna puit on looduslik materjal, võib eri mööbliesemete vahel esineda kergeid toonierinevusi. Kui tooted on ostetud eri ajal, võivad neid olla mõjutanud eri keskkonnategurid ning esemed ei pruugi olla identse välimuse ja tooniga.
NB! Õlitatud tamm vajab regulaarset hooldust ehk uuesti õlitamist. Õlitatud puidust toodete hooldusjuhendi leiad: https://www.aatrium.ee/hooldusjuhendid