E-poe klienditeenindus: +372 614 0207 E-R 9-17 Müügisaal ja laod on avatud E-L 10-20, P 10-19
Kontaktid

TOOTEKOOD: 535337

Söögilaud Noa 220x100 cm õlitatud tamm

872
Järelmaksu kalkulaator
Tellides: 2-3 kuud
dimentions
  • Toote mõõdud:
    Laius: 220
    Kõrgus: 75
    Sügavus: 100
Söögilaud Noa võlub oma massiivse ning naturaalse välimusega. Tammepuidust mööbel on tänapäeval palju enamat kui lihtsalt üks vana ning ainult klassikalise sisekujundusega sobiv mööbel. Soojad tamme varjundid ning hubane olustik on ajas kestev ja naturaalsus on interjööris alati väga hinnatud. Ühendades looduslikku tamme tänapäevaste sisutuselementidega, sobitub see hästi erinevate interjööridega- justkui tükike loodust ruumis.

Söögilaud on valmistatud vastupidavast tammepuidust, viimistletud BIO terra õliga, mis on mõeldud toiduga kokkupuutuvate puitpindade kaitsmiseks. Toob esile puidu ilu, andes talle kerge siidise läike ning takistab puidu lõhenemist.
Õli on sertifitseeritud vastavalt LFGB (Food and Feed Act) ja EL direktiivile nr. 1935/2004. Kuna naturaalne tammepuit on looduslik materjal ja toote tegelik toon võib erineda pildil olevast. Lauaplaat on lühike lamell. Laua jala paksus on 15x15 cm.
NB! Toolid ei kuulu komplekti.

Materjal: tammepuit
Värv/viimistlus: õlitatud
Tootesari: Noa

Kuna puit on looduslik materjal, võib eri mööbliesemete vahel esineda kergeid toonierinevusi. Kui tooted on ostetud eri ajal, võivad neid olla mõjutanud eri keskkonnategurid ning esemed ei pruugi olla identse välimuse ja tooniga.
NB! Õlitatud tamm vajab regulaarset hooldust ehk uuesti õlitamist. Õlitatud puidust toodete hooldusjuhendi leiad: https://www.aatrium.ee/hooldusjuhendid