E-poe klienditeenindus: +372 614 0207 E-R 9-17 Müügisaal ja laod on avatud E-L 10-20, P 10-19
Kontaktid

TOOTEKOOD: 564398

Pikendatav söögilaud Merbi 110-150 õlitatud tamm

685
Järelmaksu kalkulaator
Kohe laos: 2 tk
Tellides rohkem: 2-4 nädalat
dimentions
  • Toote mõõdud:
    Laius: 110
    Kõrgus: 75
    Sügavus: 110
Soojad tamme varjundid ning hubane olustik on ajas kestev ja naturaalsus on interjööris alati väga hinnatud. Ühendades looduslikku tamme tänapäevaste sisutuselementidega, sobitub see hästi erinevate interjööridega- justkui tükike loodust sinu elutoas.

Laud on tugev ning kergesti kokku ja lahti monteeritav. Lauaplaat pikk lamell, ei ole kasutatud sõrmjätku. Laua pikendusplaat käib erakordselt kergesti lauaplaadi alla hoiule. Koos vaheplaadiga lauaplaadi pikim laius 160 cm. Kvaliteetne metallist mehhanism laua pikendamiseks. Naturaalne tammepuit on looduslik materjal ja toote tegelik toon võib erineda pildil olevast.

Viimistletud BIO terra õliga, mis on mõeldud toiduga kokkupuutuvate puitpindade kaitsmiseks. Toob esile puidu ilu, andes talle kerge siidise läike ning takistab puidu lõhenemist. Õli on sertifitseeritud vastavalt LFGB (Food and Feed Act) ja EL direktiivile nr. 1935/2004. Nb! Õlitatud söögilaud vajab rohkem hooldamist kui lakitud pind! Palun tutvu õlitatud pindade hooldusjuhendiga.

Materjal: tamm
Värv/viimistlus: õlitatud tamm

Kuna puit on looduslik materjal, võib eri mööbliesemete vahel esineda kergeid toonierinevusi. Kui tooted on ostetud eri ajal, võivad neid olla mõjutanud eri keskkonnategurid ning esemed ei pruugi olla identse välimuse ja tooniga.
NB! Õlitatud tamm vajab regulaarset hooldust ehk uuesti õlitamist. Õlitatud puidust toodete hooldusjuhendi leiad: https://www.aatrium.ee/hooldusjuhendid