E-poe klienditeenindus: +372 614 0207 E-R 9-17 Müügisaal ja laod on avatud E-L 10-20, P 10-19
Kontaktid

Tootekood: 99171

Kappvoodi Juist 90x200 valge

849,00 €
Järelmaksu kalkulaator
Tellides: 1-2 kuud
dimentions
  • Toote mõõdud:
    Laius: 102
    Kõrgus: 213
    Sügavus: 43
Kappvoodi sarjast Juist on äärmiselt praktiline ning kompaktne mööbliese. Voodi kaasaegne välimus ning viimistlus sobituvad kergelt erinevate sisutuselementidega. Kappvoodi on mugav lahendus väiksematesse ruumidesse, kus on oluline ruumi kokkuhoid ning ruumi suurus eeldab ruumi eriti otstarbekat kasutamist. Kappvoodi sobib nii magamistuppa, lastetuppa kui ka elutuppa, eriti kasulik lahendus väiksematesse korteritesse. Tänu oma disainile on kappvoodi ka kinnisena kena mööbliese ning lisades erinevaid dekoratiivesemeid, saate luua erinevaid ilmeid.

Kappvoodi on valmistatud kvaliteetsest ning vastupidavast valges toonis mööbliplaadist. Kappvoodi jalad on valmistatud metallist ning uksel olevast käepidemest avaneb voodi kergelt ning mugavalt. Avatuna on kappvoodi mõõdud: Laius 102 cm kõrgus 213 cm ning sügavus 217 cm. Kokkupanduna on sügavus 43 cm.Voodile sobib madrats suuruses 90x200 cm ning kõrgusega kuni 18.50 cm, madrats ei kuulu komplekti. Voodil on lippidega voodipõhi ning see kuulub komplekti. Juist voodid peab seina külge kinnitama. Voodid avanevad vedrumehhanismiga. Voodite ustel otseselt soft-close ei ole, kuid neid saab üsnagi sujuvalt alla lasta.

Kappvoodi Juistiga sobivad kokku Multiraum sarja seinakapid.

NB! Antud voodi kokkupanekul tuleb kasutada ainult professionaalset monteerijat. Seinal, kuhu voodi kinnitatakse, peab olema tugev kandevõime (kandevõime vähemalt 400 N (40 kg) seinakonsooli kohta). Kergele kipsseinale seda kinnitada ei või.

Materjal: mööbliplaat metall
Viimistlus: valge
Tootesari: Juist