Pesukastiga kontinentaalvoodi Karina bonell 160x200 cm tumehall

Tootekood
527407
Special Price 679,00 € Regular Price 1 258,00 €
Hinnavõit 579,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 3-4 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 160 cm Kõrgus: 107 cm Sügavus: 210 cm
Pesukastiga kontinentaalvoodi Karina võlub oma kaasaegse disaini ning maksimaalse mugavusega. Kontinentaalvoodi lisab ruumi elegantsust ning visuaalset põnevust. Voodi kerge stiil ning väljapeetud toon moodustavad koos silmapaistva kombinatsiooni, mis toob lõõgastava atmosfääri pea igasse magamistuppa.

Pesukastiga kontinentaalvoodi Karina raam on valmistatud vastupidavast mööbliplaadist. Kontinentaalvoodi komplekti kuulub kaks bonell vedrudega madratsi ja pesukastiga voodipoolt, ühe voodi poole maksimaalne kandevõime on 100 kg. Mugava bonell vedrustuse traadi läbimõõt on 1,8 mm, 130 vedru/m², lisaks 2 cm polüuretaanvaht T-2535 (tihedus 25kg/m3). Madratsi kõrgus on 20 cm . Lisamugavust annab 160x200 cm mõõdus kattemadrats TOP, mis on kaetud valge stretch kangaga, kõrgus 4 cm. Kattemadratsi ümbris on eemaldatav ning pestav kuni 60C juures.

Pesukastid avanevad suunaga üles ning on valmistatud lamineeritud puitlaasplaadist. Ühe pesukasti sisemõõt 32x196x77cm (KxSxL). Voodil on 2 cm kõrgused jalad. Voodi ning peats on kaetud tumehalli mööblikangaga, Orinoco 96. Peatsi kõrgus on 110 cm, sügavus 9 cm, peats on voodi osaga sama lai. Voodi maksimaalne kandevõime ühel poolel on 100 kg.

Voodi Karina on saadaval ka teiste mõõtude ning peatsiga.

Materjal: mööbliplaat, kangas
Värv: tumehall Orinoco 96
Tootesari: Karina
-46%
Sama sarja tooted