Põrandalamp Foggy

Tootekood
98935
405,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 2-3 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 80 cm Kõrgus: 200 cm Sügavus: 80 cm
Põrandalamp Foggy on omapärane ning pilkupüüdev disainelement. Lambivarjude erinevad, kuid hästi kombineeritud toonid loovad maitseka efekti, mis tekitab ruumi meeldiva ning mängleva õhustiku. Põrandalambi disain on hoolikalt läbi mõeldud ning kavandatud. Õrna ja hubase atmosfääri loomiseks saab valgustit kergelt kombineerida teiste sisustuselementidega.

Põrandalamp on vastupidavast metallist ning on valget värvi. Valgustil on viis kuplit, mis on eri pikkuste ning suurustega. Põrandalambi kaabli pikkus on 250 cm.

Materjal: metall, plastik
Värv: must, hall, valge
Sokkel: E14
Max võimsus: 5x25W
Sama sarja tooted