Põrandavalgusti Eglo Dembelby

Tootekood
526065
155,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 1 tk
Toote mõõdud:
Laius: 32 cm Kõrgus: 150 cm Sügavus: 32 cm
Põrandalamp Dembleby on kõike muud kui tavaline. Lamp toob ruumi koheselt stiili ning visuaalset põnevust. Lambi must ja pruun toon ning trendikas disain moodustavad ruumi stiilse ning pilkupüüdva koosluse. Lambi unikaalne disain ilmestab nii kaasaegset kui ka traditsioonilisemat ruumi.

Põrandalamp on valmistatud puidust ning viimistletud musta ja pruuni tooniga.

Materjal: puit, metall
Värv: pruun, must
Võimsus: 1x40W
Sokkel: E27