Põrandavalgusti Luton

Tootekood
526809
329,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 2-8 nädalat
Toote mõõdud:
Laius: 40 cm Kõrgus: 150 cm Sügavus: 20 cm
Kaasaegse lihtsa disainikeelega T-kujuline põrandalampi, mida on lihtne paigutada erinevatesse sisustusstiilidesse ja -ruumidesse. Lambi raam on valmistatud musta värvi metallist ja valgusti kuppel on valget värvi kangast. Tänu pikale 2,5 m toitejuhtmele on valgustit lihtne liigutada ja leida sellele sobiv koht.

Materjal: metall, kangas
Värv: must, valge
Sokkel: E27
Pinge: 230V, IP20
Maksimaalne võimsus: 2x40W