Riidekapp London antratsiit/pöök

Tootekood
99962
529,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 2-3 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 98.4 cm Kõrgus: 195.2 cm Sügavus: 56 cm
Riidekapp London võlub oma jõuöise tooni ning kerge disainiga. Riidekapile annavad iseloomu tema puidust käepidemed ning selline kombinatsioon moodustab maitseka koosluse, mis toob ruumi visuaalset avarust. Trendika välimusega riidekapp on sisekujunduses koheselt pilkupüüdev ning ka vägagi praktiline.

Riidekapp on valmistatud kvaliteetsest mööbliplaadist. Kapi käepidemed on valmistatud pöögi puidust. Kapil on kaks ust. Uste taga on ülemises osas üks vaheriiul ning selle all riidepuu toru. Alumises osas on samuti üks vaheriiul.

Tervikliku mööblilahenduse loomiseks saab kombineerida erinevaid London sarja tooteid.

Materjal: mööbliplaat
Viimistlus: antratsiit, pöök
Tootesari: London