Rippvalgusti Eglo Brickfield

Tootekood
526074
114,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 2 tk
Toote mõõdud:
Laius: 20 cm Kõrgus: 108.5 cm Sügavus: 35 cm
Rippvalgusti Eglo Brickfield võlub oma jõulise ning luksusliku disainiga ning lisab ruumi elegantsust ning visuaalset põnevust. Rippvalgusti suitsusest klaasist kuppel ning väljapeetud toon moodustavad koos silmapaistva koosluse, mis toob maitsekat kontrasti pea igasse interjööri. Maitsekas rippvalgusti loob rikkaliku atmosfääri nii kaasaegsesse kui ka traditsioonilisse ruumi ning teda on kerge sobitada ka teiste sisustuselementidega, luues ruumi rikkaliku atmosfääri.

Rippvalgusti on valmistatud suitsusest klaasist. Valgustil on must kaabel, mille ümber on terasest kett. Kupli kõrgus on 35 cm. Valgusallikas ei kuulu komplekti.

Materjal: klaas, teras
Värv: must
Sokkel: E27
Maksimaalne võimsus: 1x40W, IP20
Sama sarja tooted