Rippvalgusti Eglo Dembleby

Tootekood
526053
199,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 2-8 nädalat
Toote mõõdud:
Laius: 90 cm Kõrgus: 110 cm Sügavus: 20 cm
Ripplamp Dembleby on elegantne ning toob ruumi visuaalset põnevust. Lambi sügav must toon ning trendikas disain moodustavad ruumi stiilse ning pilkupüüdva koosluse. Tänu ripplambi rikkalikule disainile, on teda lihtne sobitada ka teiste sisustuselementidega ning ta sobib pea igasse eluruumi.

Ripplamp on valmistatud puidust ning viimistletud musta värviga. Lampipirnid ei ole kaasas, sobilik pirn sokliga E27 max 40W.

Materjal: puit
Värv: must
Sokkel: E27
Maksimaalselt 3x40W
220-240V,50/60Hz