Seinavalgusti Puls

Tootekood
526798
115,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 2-3 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 12 cm Kõrgus: 20 cm Sügavus: 18 cm
Voodipeatsis, raamaturiiulil, esiku seinal ... Puls seinavalgusti on hõlpsasti paigaldatav kaasaegne seinavalgusti. Kuhu iganes vajate lisavalgust ja stiili. Liigendatud kuppel võimaldab valgust vastavalt vajadusele suunata. Valgusti kuplile integreeritud lüliti muudab selle kasutamise hõlpsaks.

Kohtvalgusti on valmistatud metallist ja viimistletud valge ja kuldse tooniga. Lambi kõrgus on 20 cm, sügavus 18 cm ja laius 12 cm. Toitejuhtme pikkus on 200 cm.

Materjal. metall
Viimistlus: valge, kuldne
Sokkel GU10
Maksimaalne võimsus: 1x40W
Toitepinge: 230V, IP20
Sari: Puls