Sektsioonkapp York

Tootekood
71171
Special Price 999,60 € Regular Price 1 176,00 €
Hinnavõit 176,40 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 215 cm Kõrgus: 211 cm Sügavus: 50 cm
Suur sektsioon vitriinkapp York esindab pisut massiivset kuid elegantset ja romantilist disaini sisustaja elutoas. Vitriinkapp vastab ka kõige nõudlikuma sisustaja hoiustamise vajadustele. Vaatamata suurtele mõõtmetele ei mõju vitriinkapp liiga ülekoormavalt ning on eelkõige tagasihoidliku välimusega oma lehise puiduimitatsiooni poolest. Kapile toob erilise lähenemise helepruuni tammeimitatsiooniga viimistletud kapi pealisplaat ning kapi keskmises osas olev vaheliist. Vitriinkapp sobib ideaalselt sisustajale, kes soovib paigutada oma vajalikud nõud ja söögiriistad käepärasesse kohta.

Kapi muudab eriliseks selle äärmiste kapiuste klaasosa, mis annab võimaluse paigutada klaasid ja dekoratiivesemed nähtavasse kohta. Kapiuksed toob esile selle klaasustel paiknevad lehise puiduimitatsiooniga dekoratiivsed iluliistud. Lehise ning helepruuni tamme puiduimitatsiooni kombinatsioon toob pisut loodushõngulist lähenemist elutoa interjööri muutes ruumi avaramaks ning sobitudes heleda või valge muu mööbli ja sisustuselementidega. Kapp sobib oma välimuse poolest nii kaasaegsesse interjööri kui ka hubasesse maakoju. Kapp sobib eelkõige ruumikasse elutuppa.

Vitriinkapp York on valmistatud kvaliteetsest ning vastupidavast mööbliplaadist ning klaasist. Kapil on kaks kõrgemat klaasiga ust, mille mõlema taga on kolm karastatud klaasist vaheriiulit. Klaasustega kaetud riiulitel on hea hoiustada neid esemeid, mida soovitakse eksponeerida ning hoida nähtavas kohas. Kapi keskmises osas kolm laia vaheriiulit, kus on hea hoiustada pildiraame, raamatuid ning muud vajalikku. Kapi alumises osas on neli kapiust. Kõikide kapiuste taga on vaheriiulid. Riiulites on hea paigutada laudlinu, taldrikuid ja muid majapidamistarbeid ning väiksemaid esemeid, mida soovitakse hoida silme alt ära. Kapil on metallist käepidemed.

Kui soovid luua oma kodus mööbli terviklahenduse, siis heida pilk York mööblisarjale, mille valikust leiab veel erinevates toonides ja mõõtudes kappe, kummuteid, laudu ning p
-15%
Sama sarja tooted