Söögilaud Rhombic must

Tootekood
97049
569,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 3-6 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 180 cm Kõrgus: 76 cm Sügavus: 90 cm
Söögilaud Rhombic võlub oma jõulise ning luksusliku mustriga ning lisab ruumi hubasust ning visuaalset põnevust. Söögilaua rikkalik disain ning väljapeetud toon moodustavad koos silmapaistva kombinatsiooni, mis toob maitsekat kontrasti pea igasse interjööri. Maitsekas söögilaud loob rikkaliku atmosfääri nii kaasaegsesse kui ka traditsioonilisse ruumi ning teda on kerge sobitada ka teiste sisustuselementidega, luues ruumi veidike kuningliku olustiku.

Söögilaud Rhombicu raam ning jalad on valmistatud metallist ning viimistletud musta tooniga. Lauaplaat on valmistatud 100% naturaalsest taaskasutatud tiikpuust ning sisse on toodud kaunis muster.

Materjal: tiikpuu, metall
Viimistlus: must, naturaalne puit