Söögilaud York 183x101 cm

Tootekood
71167
Special Price 379,10 € Regular Price 446,00 €
Hinnavõit 66,90 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 183.5 cm Kõrgus: 77.5 cm Sügavus: 101.5 cm
Söögilaud York esindab pisut massiivset kuid elegantset disaini sisustaja elutoas. Kergelt romantilist stiili meenutav söögilaud on justkui iga sisustaja unistus kaunistada oma söögituba praktilise ning kompaktse söögilauaga. Söögilaud ei mõju liiga ülekoormavalt ning on eelkõige tagasihoidliku välimusega oma lehise puiduimitatsiooni poolest.

Söögilaua muudab eriliseks selle kontrasti loov helepruuni tammeimitatsiooniga pealisplaat. Söögilaud York annab võimaluse lihtsasti lauda kokku sobitada erinevate põranda- ja seinatoonidega. Lauda on ideaalne kokku sobitada heledate või valgete toolide ja muu mööbliga. Söögilaud sobib oma välimuse poolest nii kaasaegsesse interjööri kui ka hubasesse maakoju.

Kui soovid luua oma kodus mööbli terviklahenduse, siis heida pilk York mööblisarjale, mille valikust leiab veel erinevates toonides ja mõõtudes kappe, kummuteid, laudu ning palju muud!

Materjal: mööbliplaat
Viimistlus: lehis, helepruun tamm
Tootesari: York
-15%
Sama sarja tooted