Tugitool Rodeo Classic kastan

Tootekood
527512
629,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 2-3 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 98 cm Kõrgus: 83 cm Sügavus: 88 cm
Maitseka stiiliga tugitool Rodeo lisab ümbritsevale ruumile visuaalset põnevust ning loob rikkaliku õhustiku. Sametise kanga jõulised ja küllastunud varjundid on ühtaegu nii kergelt urbanistlikud kui ka rustikaalsed ning seetõttu on tegemist tugitooliga, mis lubab end ilmekalt väljendada tänapäevases modernses maailmas. Selle haaravale toonile ja materjalile lisavad omapära metallist kandilised jalad - nende tegurite koostööl kujuneb tooli eksklusiivne välimus.

Tugitooli karkass on valmistatud puidust ja mööbliplaadist, jalad metallist kõrgusega 16 cm. Istumismugavuse tagab istmepatjades olev zik-zak vedrustus ja poroloon. Tugitooli istumissügavus on 58 cm ja istumiskõrgus 47 cm.

Materjal: puit, mööbliplaat, metall
Värv: kastan
Iste: poroloon, zik-zak vedrustus
Kangas: 100% sametine polüester

Tugitool Rodeo on saadaval ka teistes värvitoonides.
Sama sarja tooted