Tv-alus Colette valge

Tootekood
93535
Special Price 134,00 € Regular Price 179,00 €
Hinnavõit 45,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 13 tk
Toote mõõdud:
Laius: 160 cm Kõrgus: 42.5 cm Sügavus: 42 cm
Tv-alus Colette võlub oma maitseka ning kaasaegse disainiga. Tv-alusele annavad iseloomu klaasist riiulid ning koos puidu imitatsiooniga moodustub harmooniline kooslus, mis toob ruumi visuaalset põnevust. Tv-aluse disain on maitsekalt väljapeetud ning puhas ja lisab ruumi kontrasti, sobitudes kergelt teiste disainelementidega. Trendika välimusega tv-alus on sisekujunduses koheselt pilkupüüdev ning ka vägagi praktiline.

Tv-alus on valmistatud kvaliteetsest puitlaastplaadist ning viimisteltud osaliselt valge tooniga ning shannon tamme imitatsiooniga. Tv-alusel on kaks klaasist riiulit mugavaks asjade paigutamisekss ning kaks ust, mille taga lisaruum.

Materjal: puitlaastplaat, klaas
Viimistlus: valge, shannon tamm
-25%