Tv-alus Silas must

Tootekood
99315
599,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 180 cm Kõrgus: 60.5 cm Sügavus: 44 cm
Tv-alus Silas ühendab endas maalähedase ning kaasaegse stiili. Jõuline toon ning minimalism lisavad ruumi avarust ning maitsekust. Tv-aluse kandiline raam lisab ruumile aktsenti ning toob kapi hästi esile. Tv-alust on lihtne sobitada ka teiste mööbliesemetega, luues ruumi originaalse ning trendika mööblilahenduse.

Tv-alus on valmistatud musta viimistlusega FSC sertifitseeritud männipuidust. Kapi tooni on lihvitud,seega looduslik pind kumab läbi ning mööbel on looduslähedase stiiliga. Tv-aluse raam on valmistatud metallist. Kapil on kaks sahtlit ning üks kapi osa. Ukse taga on üks vaheriiul.

Tervikliku mööblilahenduse loomiseks saab kombineerida erinevaid Silas sarja tooteid.

Materjal: täispuit
Värv: must
Tootesari: Silas