Diivan Sara

Tootekood
512780
399,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 110 cm Kõrgus: 73 cm Sügavus: 72 cm
Kahekohaline stiilne diivan Sara ei ole mitte pelgalt istumisase, vaid atraktiivne sisustuselement, mis lisab ümbritsevale ruumile visuaalset põnevust ning loob rikkaliku õhustiku. Rohekaspruuni sametise kanga küllastunud varjundid on kergelt urbanistlikud ning see diivan mõjub ruumis ootamatult lõõgastavalt. Selle haaravale toonile ja materjalile lisavad omapära musta värvi pöögipuidust jalad - nende tegurite koostööl kujuneb diivani eksklusiivne välimus.

Diivani karkass on valmistatud puidust ja puitlaastplaadist, jalad pöögipuidust. Nurgad on kangal kanditud. Diivanil on toestuseks elastsed kummivööd ning pehmenduseks poroloon. Diivani istumissügavus on 50 cm ja istumiskõrgus 43 cm.

Materjal: puit, puitlaastplaat
Värv: rohekaspruun
Iste: poroloon, elastsed kummivööd
Kangas: sametine (100% polüester)

Diivan Sara on saadaval ka teistes värvitoonides.
Sama sarja tooted