Innovation diivanvoodi Aslak 120 helehall

Tootekood
526691
1 005,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 200 cm Kõrgus: 82 cm Sügavus: 95 cm
Ajatu diivanvoodi Aslak võlub oma maitsekalt tagasihoidliku välimusega. Luksuslikule kangale lisavad hubast nooti tammepuidust jalad ning dekoratiivsed sissetõmbed- see kooslus loob ruumi rikkaliku olustiku. Lisaks oma suurepärasele multifunktsionaalsusele, on maitsekas diivanvoodi ka võimas pilgupüüdja. Sobitades diivanvoodit erinevate disainelementidega, loote unikaalse sisekujunduse, säästes lisaks ka väärtuslikku ruumi.

Diivanvoodi raam on valmistatud matt mustast terasest, jalad on kvaliteetsest tammepuidust. Diivanvoodi peaosa tugi on reguleeritav neljaastmeliselt. Istumismugavuse tagab klassikaline madrats, mis on valmistatud keskkonnasõbralikust taaskasutatud vahtplastist. See on väga vastupidav ja pakub tugevat tuge mugavaks magamiseks. Suure tihedusega vaht tagab tugeva liikumisisolatsiooni, mis muudab madratsi jagamise lihtsaks. Diivanvoodi käib lihtsalt ning mugavalt lahti, magamisosa mõõdud on 120x200x45 cm. Istumiskõrgus on 45 cm, istumissügavus 55 cm. Martindale on 100 000. Kanga valgusekindlus on 5. Maksimaalne kandevõime 330 kg. Aslaki kõik osad on vahetatavad. Kõrgus põrandast raamini on 11-19 cm. Diivaniraam on kaetud samuti kangaga.

Materjal: metall, tamm
Värv: K590 helehall
Iste: taaskasutatud vahttäidis
Kangas: 100% polüester
Sama sarja tooted