Kummut Roma Grande mänd

Tootekood
525644
339,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 1-2 nädalat
Toote mõõdud:
Laius: 154 cm Kõrgus: 89 cm Sügavus: 50 cm
Kummut Roma Grande võlub oma kerge ning kaasaegse stiiliga. Tagasihoidlikult maitsekas disain ning männipuu toon toob ruumi iseloomu ja mõjub elegantselt. Kummut on lisaks oma praktilisusele ka väga trendikas sisustuselement ning sobib pea igasse ruumi.

Männipuidust suur kummut. Sahtlid liiguvad metallsiinidel. Uste taga on riiul. Kuue sahtli ja kahe kapiga kummut on valmistatud männipuidust. Sahtlid liiguvad metallsiinidel. Sahtlinupud on puidust.

Materjal: männipuit
Viimistlus: mänd