Laiendatav voodi Pino 90-180x200 cm

Tootekood
508233
375,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Laos: 1 tk
Toote mõõdud:
Laius: 209.4 cm Kõrgus: 76 cm Sügavus: 98.8 cm
Voodi Pino on skandinaavialiku ning isikupärase stiiliga mööbliese, mis on valmistatud vastupidavast männipuidust. Valge viimistlusega voodi sobib igasse interjööri ning sobitub lihtsalt eluruumi muude mööbliesemetaga. Voodi Pino on väga praktiline tänu võimalusele seda laiendada. Voodi mõõdud on 90x200, laiendatuna 180x200. Sellisel juhul tuleks osta kaks madratsit mõõdus 90x200, mida on võimalik hoiustada üksteise otsas või lahtikäiv poroloonmadrats (tootekood 517493). Pildil olevad madratsid ei kuulu komplekti.

Materjal: männipuit
Värv: valge
Sama sarja tooted