Lisavoodi Pino vooditele 90x195 cm

Tootekood
530409
169,00 €
0
järelmaksu kalkulaator
Järelmaksu kuumakse alates
Osamakse kuus
0
Pane palun tähele:

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

i
Monthly payment from0,00 €
i
Vali järelmaks pakkuja
Kuude arv
Sissemaks

Olen teadlik, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed AS-ile Inbank (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS-i Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

Kinnitan, et mina, minu pereliige ega minu lähedane kaastöötaja ei ole hetkel ega viimase 12 kuu jooksul olnud riikliku taustaga isik.

Volitan AS-i Inbank tegema päringuid minu pensionikonto kohta ja tutvuma minu pensionikonto andmetega Eesti väärtpaberite keskregistris.

Kinnitan, et olen tutvunud AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetega, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.
Tarneaeg: 2-3 kuud
Toote mõõdud:
Laius: 93.8 cm Kõrgus: 19.4 cm Sügavus: 196 cm
Lisavoodi Pino voodite alla asetamiseks. Lisavoodi on männipuidust ja toonitud halliks. Voodisahtli sisemõõtmed on 195x10x90 cm, sealhulgas alusplaat, millele madrats asetatakse. Madrats ise ei kuulu komplekti, tellige madrats mõõtmetega 90x195 cm. Voodisahtli saab tänu rullijuhikule lihtsalt välja tõmmata ja sisse lükata.

Materjal. männipuit
Viimistlus: hall
Tootesari: Pino
Sama sarja tooted