E-poe klienditeenindus: +372 614 0207 E-R 9-17 Müügisaal ja laod on avatud E-L 10-20, P 10-19
Kontaktid

Tootekood: 564108

Voodi Rhett-Gr 160x200 õlitatud tamm

610,00 €
Järelmaksu kalkulaator
Tellides: 2-3 kuud
dimentions
  • Toote mõõdud:
    Laius: 165
    Kõrgus: 82
    Sügavus: 213
Kaunis ja inspireeriv mööblisari Rhett-Gr toob kodudesse kvaliteetset ning armastusega disainitud mööblit. Valmistatud tammepuidust, pakub see sari maksimaalset elegantsi teie eluruumidesse, loomaks meeldivat õhkkonda lõõgastumiseks. Rhett-Gr sari esitleb mitmekesist valikut mööbliesemeid, mis rikastavad kodu interjööri ning toovad välja teie individuaalsuse.

Kogu sarja mööbel on valmistatud õlitatud tammepuidust. Õliga töötlemine ei toimi mitte ainult kaitsena, vaid tõstab kaunilt esile ka mööbli eripärase puidustruktuuri ja intensiivse tera. Madrats ning voodipõhi ei kuulu komplekti. Voodiraami kõrgus 35 cm. Kõrgus põrandast voodi alumise servani on 17 cm.

Kuna puit on looduslik materjal, võib eri mööbliesemete vahel esineda kergeid toonierinevusi. Kui tooted on ostetud eri ajal, võivad neid olla mõjutanud eri keskkonnategurid ning esemed ei pruugi olla identse välimuse ja tooniga. Vedeliku pinnale tilkudes, loksumisel või ümber valgumisel tuleks see kohe ära pühkida, et vältida puidu pinnal laikude teket ja viimistluse kahjustamist. NB! Õlitatud tamm vajab regulaarset hooldust ehk uuesti õlitamist. Õlitatud puidust toodete hooldusjuhendi leiad: https://www.aatrium.ee/info/hooldusjuhendid.html

Materjal: tammepuit
Värv/viimistlus: õlitatud tamm
Tootesari: Rhett-Gr